راهنما :
با خیال راحت خرید کنید .پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست .در صورت هرگونه مشکل در خرید آنلاین و دریافت فایل با شماره 09159886819 - صارمی اسمس بدهید .

۰

فرم قرارداد با موضوع: اجاره محل تجاری بدون اخذ سرقفلی از سوی

 تحقیق رایگان

فرم قرارداد با موضوع: اجاره محل تجاری بدون اخذ سرقفلی از سوی

 نمونه قرارداد  اجاره محل تجاری بدون اخذ سرقفلی از سوی موجر بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد اجاره محل تجاری بدون اخذ سرقفلی از سوی موجر را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

اجاره – محل تجاری بدون اخذ سر قفلی از سوی موجر

 

 

موجر : خانم / آقای                            فرزند آقای                و نام مادر خانم                 دارای شماره شناسنامه                               صادره از                   متولد                 ساکن :

 

مستاجر :شرکت                 (سهام خاص ) مقیم تهران به نشانی :

و به اعتبار امضاء خانم / آقای :                              (رئیس هیات مدیره ) فرزند آقای               و نام مادر خانم                   دارای شناسنامه                     صادره از                    متولد            و
خانم / آقای                         (مدیر عامل ) فرزند آقای                  و نام مادر خانم                          دارای شماره شناسنامه                                                                                صادره
از        متولد            و همراه با مهر شرکت .

 

مورد اجاره : تمامت شش دانگ یک دستگاه آپارتمان تجاری در طبقه               به مساحت         متر مربع دارای پلاک           فرعی از                 اصلی مفروز و انتزاعی از پلاک                  فرعی از اصلی مرقوم واقع در اراضی         بخش               ثبتی تهران محدوده و مورد ثبت سند مالکیت شماره                   مورخ    /   /    صفحه        جلد                  به شماره چاپی             صادره به نامه موجر با قدر السهم از عرصه و سایر قسمت های مشاعی طبق قانون تملک آپارتمان ها و آیین نامه اجرایی آن با برق به شماره پرونده                   و به قدر السهم از آب و گاز مشترک و بدون تلفن و با جمیع توابع و لواحق شرعیه و عرفیه آن بدون استثناء که مستاجر با رویت عین مستاجره ، وقوف کامل از محل وقوع و حدود و مشخصات ، قبول و اقرار به تصرف و قبض مورد اجاره کرده است و مورد اجاره صرفاً جهت دفتر شرکت مستاجر اجاره داده شده است و مستاجر به هیچ عنوانی حق تغییر نوع استفاده مزبور را از مورد اجاره ندارد .

 

مدت : 4 سال کامل شمسی معادل 48 ماه از تاریخ زیر .

 

 

مال الاجاره : مبلغ                     ریال رایج برای تمام مدت بالا ( بقرار ماهی مبلغ               ریال ) که مستاجر متعهد گردیده مال الاجاره ماهانه مزبور را در اول هر ماه از مدت طبق قبض رسمی به موجر تادیه نماید و عدم پرداخت هر قسط از مال الاجاره بعضاً یا تماماً ظرف ده روز از تاریخ سررسید موجب خیار فسخ از طرف موجر خواهد بود .

 

شروط :

1-  مالیات مستغلاتی و تعمیرات کلی به عهده موجر و تعمیرات جزئی و رنگ آمیزی و نقاشی مورد اجاره جهت استفاده بهتر به عهده مستاجر است .

2-  مستاجر حق انتقال مورد اجاره را مشاعاً یا مفروزاً کلاً یا جزئاً به هیچ صورت حتی بصور : مشارکت ، نمایندگی ، صلح حقوق و وکالت غیره ندارد .

3-    مستاجر مکلف به رعایت موازین اسلامی در مورد اجاره می باشد

4-  . طرفین عموماً و هر یک از موجر و مستاجر خصوصاً اقرار و اظهار داشته اند و می دارند که هیچ گونه وجه یا مالی به عنوان سر قفلی ، حق کسب و پیشه یا تجارت و نظایر آن یا تحت عناوین پیش بینی نشده دیگر از سوی مستاجر به موجر تسلیم و پرداخت نگردیده است بنابراین مستاجر متعهد به تخلیه و تحویل مورد اجاره لدی الفسخ یا بعد از انقضای مدت به موجر با اخذ رسید کتبی می باشد و هرگونه ادعایی در خصوص سرقفلی و نظایر آن را ضمن العقد لازم حاضر و ضمن العقد خارج لازم ( که عقد خارج لازم شفاهاً با قرار بین آنان منعقد شده )مستاجر از خود اسقاط نموده و می نماید .

5-  مستاجر در صورتی که بخواهد می تواند جه استفاده در مورد اجاره هر چند شماره تلفن خریداری و نصب نموده یا از شرکت مخابرات انشعاب آن را تحصیل و نصب نماید .

6-  مستاجر متعهد به جبران خسارت وارده به اعیان مورد اجاره و جبران کسر و انکسار درب و پنجره و شیشه ، قفل و دستگیره ها و سایر متعلقات مورد اجاره می باشد .

7-  مستاجر می تواند اجاره بها اعم از مال الاجاره یا اجرت المثل را به حساب جاری شماره              موجر نزد بانک                شعبه            واریز نموده و نسخه ای از فیش آن را به موجر تسلیم نماید .

8-  چنانچه بعد از انقضای مدت و یا بعد از فسخ ، مستاجر مورد اجاره را سالماً تخلیه نموده و بخواهد تحویل موجر از تحویل گرفتن آن خودداری ورزد مستاجر حق دارد با ارائه مفاصا حساب های  برق و آب و گاز منصوبه جهت تخلیه و تحویل مورد اجاره به موجر ، به دادگاه صالحه رجوع نماید .

9-  عدم تادیه بدهی های ناشی از مصارف آب و برق و گاز منصوبه که تادیه آن به عهده مستاجر است موجب فسخ برای موجر خواهد بود و در عین حال موجر با ارائه قبوض حق وصول آن از مستاجر دارد .

10-از تاریخ فسخ یا انقضای مدت ، مستاجر متعهد به پرداخت اجرت المثل معادل اجرت المسمی به موجر با اخذ رسید کتبی می باشد .

11-تخلف مستاجر از هر یک از مفاد و شروط این سند موجب خیار فسخ از طرف موجر خواهد بود .

 

 

سایر شروط : (در این قسمت اگر شروطی دیگر باشد ، تنظیم خواهد شد )

 

 

 

سایر مستندات :

1- پاسخ استعلامیه شماره                   ثبت منطقه                                         تهران

2- گواهی مالیاتی شماره                                سرممیزی                              تهران

3- گواهی بیمه شماره                    سازمان تامین اجتماعی شعبه                         تهران

4- مفاصای عوارض کسب شماره                              شهرداری مزبور

5- موافقت نامه شماره               اطاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران .

 

 

 

                                تاریخ

                               امضاء

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی