راهنما :
با خیال راحت خرید کنید .پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست .در صورت هرگونه مشکل در خرید آنلاین و دریافت فایل با شماره 09159886819 - صارمی اسمس بدهید .

۰

فرم قرارداد با موضوع: قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

 تحقیق رایگان

فرم قرارداد با موضوع: قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

نمونه قرارداد کار  بصورت رایگان :قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

 

قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

قرارداد زیر در تاریخ 22/08/1391 بین شرکت شرکت سحر غرب به نمایندگی جناب آقا/خانم   و ..............................  (کارفرما) به نمایندگی جناب ............................ ، با رعایت کلیه قوانین و مقررات مدون نظام جمهوری اسلامی ایران براساس موارد توافق شده فیمابین به نحو زیر و به قید مشارکت طرفین در پیشبرد اهداف مطروحه در موضوع قرارداد منعقد می گردد:

 

مجری: شرکت شرکت سحر غرب - ............ نام پدر ............... شماره شناسنامه .............. صادره از ............

آدرس: ...........................................................................................................................................         تلفن: ....................

 

کارفرما: دانشگاه ..............................- جناب آقای/ سرکار خانم .............

آدرس: تلفن:

 

موضوع قرارداد:           

طراحی و نصب قالب گرافیکی جدید برای صفحه اول و صفحات فرعی پایگاه وب ....................... برای بخش فارسی

 

مدت اجرای قرارداد:    

زمان پیش بینی شده برای نصب قالب های گرافیکی سفارش داده شده، بعد از تایید نهایی اطلاعات مورد نیاز، حداکثر 2 ماه (به ازای هر پایگاه یا هر قالب) خواهد بود.

 

 

مبلغ قرارداد:

مبلغ اجرای قرارداد 5000000 ریال (پنج میلیون ریال) در نظر گرفته شده است که پس از ارایه گزارش و پس از کسر کسورات قانونی قابل پرداخت می باشد.

 

نماینده مجری

شرکت سحر غرب

..................................                                              

نماینده کارفرما

سازمان ..........................                                             

آقای / خانم .....................

 

 

ضمیمه شماره یک: تفاهم نامه همکاری در طرح بهسایت (بخش گرافیک)

بر اساس این تفاهم نامه، شرایط و روش  استفاده از خدمات شرکت سحر غرب برای طراحی و نصب قالب گرافیکی جدید برای پایگاه تعیین می گردد.

1-       طراحی قالب بر اساس پیش طرح پیشنهادی از سوی کارفرما یا در صورت نیاز توسط بخش گرافیک شرکت (به صورت فایل word، یا تصویر یا طرح گرافیکی) آغاز خواهد شد. در سند ارسالی باید گزینه های مورد نظر کارفرما برای قرار گرفتن در صفحه اول و محل تقریبی و شیوه نمایش آنها مشخص شده باشد. همچنین اگر کارفرما خواستار استفاده از علایم و رنگ و تصاویر مشخصی باشد باید در این مستند مشخص شده باشد. (کارفرما می تواند موارد را توضیح دهد یا نشانی پایگاه اینترنتی مورد تایید و یا فایل گرافیکی مد نظر خود را تهیه و ارسال کند. نمونه هایی از پیش طرح ها در بروشور طرح بهسایت در پایگاه اینترنتی شرکت ارایه شده اند.)

2-       پست الکترونیک، گزینه ترجیحی در تمام مکاتبات و تبادلات خواهد بود. اما در صورت نیاز می توان با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به شرکت برای انتقال اسناد و مفاهیم یا رفع اشکالات اقدام نمود.

3-       بخش های مدیریت برنامه و برخی از صفحات پیش فرض (مثل فرم های ثبت نام و ارسال مقاله، و صفحات جستجو و اطلاع رسانی به دوستان) متناسب با قالب عمومی سحروب بارگذاری خواهند شد و امکان تغییر آنها مطابق با نظر کارفرما وجود ندارد. (البته با هدر و رنگ متناسب با قالب جدید مشاهده می شوند)

4-       مراحل طراحی و نصب تنها یکبار در قالب این قرارداد انجام شده و در صورت نیاز به قالب جدید تر یا تغییرات وسیع در قالب پیشین، هزینه انجام کار مجدد اخذ خواهد شد.

5-       زمان پیش بینی شده برای نصب قالب های گرافیکی سفارش داده شده، بعد از تایید نهایی اطلاعات مورد نیاز، حداکثر 2 ماه (به ازای هر پایگاه یا هر قالب) خواهد بود. (معمولا ظرف 1 ماه تحویل داده می شود)

6-       احتمال غیر فعال شدن و در دسترس نبودن برخی از امکانات پایه ای برنامه در قالب جدید وجود خواهد داشت. مثلا امکان دارد اضافه کردن فرم نظرسنجی یا بلوک جدید در صفحه اصلی سایت منعکس نشده و نیاز به ویرایش دستی فایل قالب باشد.

7-       فایل های قالب به صورت html و فایل هایی ضمیمه (تصاویر و CSS و ...) همواره برای ویرایش و انجام تغییرات (با ویرایش فایل های html یا تصاویر بوسیله ویرایشگر های لازم) در اختیار مدیر پایگاه قرار خواهند داشت.

8-       در صورتی که لوگو یا نام شرکت به صورت کوچک و کمرنگ در حاشیه یا زیر قالب (متناسب با نظر کارفرما) اضافه شود و حداقل تا یک سال با پیوند به سایت شرکت باقی بماند، بسته به تعداد بازدید کنندگان و نوع نمایش لوگو، تخفیف هایی از 10 تا 80 درصد در نظر گرفته خواهد شد.

9-       قرارداد تا پیش از ارسال از سوی کارفرما و تایید توسط مجری، مسئولیتی برای شرکت ایجاد نکرده و بعد از تایید تا 3 ماه (برای تهیه پیش طرح، رفع اشکال و ارسال نسخه نهایی سوی کارفرما) معتبر خواهد بود و بعد از آن طبق شرایطی قابل تمدید می باشد.

 

توضیح شماره یک:

طراحی قالب اختصاصی شما مراحل زیر می باشد و حداکثر ظرف 2 ماه انجام خواهد شد:

1- بررسی نمونه پایگاه ها و ارایه پیشنهاد تغییر پایگاه مورد نظر

2- ارایه پیش طرح به کارفرما جهت بررسی و تایید

3- طراحی قالب گرافیکی و ارسال آن به کارفرما جهت بررسی و تایید

4- انجام تغییرات مد نظر کارفرما

5- تایید نهایی طرح گرافیکی

6- نصب قالب گرافیکی صفحه اول و انجام اصلاحات تا تایید نهایی آن

7- فعال شدن قالب گرافیکی برای صفحات فرعی پایگاه

 

توضیح شماره دو:

قالب گرافیکی برای صفحات فارسی و انگلیسی به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد. در صورتی که قالب بخش انگلیسی تغییر زیادی نسبت به قالب بخش فارسی نداشته باشد، هزینه اجرای طرح دوم، شامل 50 درصد تخفیف خواهد شد.

 

توجه: تنها تکمیل و ارسال فایل از طریق پست الکترونیک نماینده تایید شده کارفرما کافی است و نیازی به فاکس یا پست کردن آن نیست.

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی