راهنما :
با خیال راحت خرید کنید .پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست .در صورت هرگونه مشکل در خرید آنلاین و دریافت فایل با شماره 09159886819 - صارمی اسمس بدهید .

۰

نمونه فرم قرارداد با موضوع: نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن

 تحقیق رایگان

نمونه فرم قرارداد با موضوع: نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن

 نمونه قرارداد نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن خبری بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن خبری را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :


قرارداد نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن خبری

 

این قرارداد فیمابین شهرداری ................... استان ..............به آدرس: ......... ......... .......... ........... ......... ........به نمایندگی آقای/خانم ................که منبعد در این قرارداد "کارفرما" نامیده می شود از یک طرف و از طرف دیگر شرکت فناوری اطلاعات ……….. به شماره ثبت ……….. به نمایندگی …………… (مدیر عامل) به نشانی تهران، ………………….. که منبعد در این قرارداد مجری نامیده می شود با شرایط زیر منعقد و مفاد آن برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

 

ماده1- موضوع قرارداد

موضوع قرارداد عبارت است از ارائه CD و آموزش راه اندازی و کاربری و ارائه خدمات پشتیبانی فنی یکساله (پس از فروش) مربوط به یک نسخه نرم افزار بولتن خبری.

 

ماده2- مدت قرارداد

مدت قرارداد از تاریخ ...............تا تاریخ...............به مدت 12 ماه شمسی می باشد.

 

ماده3- مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

مبلغ این قرارداد برابر 6000000 ریال(معادل ششصد هزار تومان) می باشد که طی یک فقره چک در وجه شرکت فناوری اطلاعات ………… پرداخت خواهد شد.

تبصره 1 : تحویل چک به مجری پس از ارائه CD نرم افزار و کارت گارانتی یکساله و آموزش نصب و راه اندازی از طریق تلفن انجام خواهد شد.

 

ماده4- تعهدات "مجری"

4-1-      ارائه نرم افزار و آموزش نصب: "مجری" متعهد است نرم افزار موضوع ماده یک قرارداد را بر روی لوح فشرده تهیه و به کارفرما ارائه نماید و همچنین نسبت به آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار مذکور به پرسنل معرفی شده از سوی کارفرما به صورت تلفنی و یا در محل شرکت مجری اقدام نماید.

4-2-      آموزش: "مجری" متعهد می گردد در ابتدای قرارداد و پس از ارائه لوح فشرده نرم افزار نسبت به ثبت نام حداکثر 3 نفر از پرسنل کارفرما در یکی از دوره های آموزشی نرم افزار موضوع قرارداد اقدام نماید و زمان آن را به کارفرما ابلاغ نماید. در این دوره آموزشی که مدت آن 3 ساعت می باشد پرسنل کارفرما در رابطه با نحوه نصب و راه اندازی و کار با نرم افزار و قابلیتهای آن آموزش داده می شوند. بدیهی است هزینه های تردد و اقامت پرسنل کارفرما جهت حضور در کلاسهای آموزشی به عهده خود کارفرما می باشد.

 

4-3-       پشتیبانی فنی نرم افزار

4-3-1-پشتیبانی از طریق اتصال راه دور: "مجری" متعهد می گردد که اشکالاتی که از طریق راهنمایی قابل برطرف سازی نباشند وامکان برطرف سازی اینگونه اشکالات از طریق اتصال از راه دور در مدت زمان کوتاهی فراهم باشد، از طریق اتصال از راه دور حل نماید.بدیهی است چنانچه مشکلات ظرف مدت کوتاهی از طریق از راه دور قابل برطرف سازی نباشند و به تشخیص "مجری" نیاز به مراجعه حضوری کارشناس "مجری" باشد طبق توافقات جداگانه ای با کارفرما انجام خواهد شد. کارفرما متعهد است مبلغ حق الزحمه مراجعه حضوری کارشناس "مجری" جهت رفع نقص را حداکثر ظرف مدت ده روز پس از اعلام مبلغ به مجری پرداخت نماید.

 

     4-3-2- پاسخگویی تلفنی : کلیه سوالات و نیازها در ساعات اداری از طریق تلفن پاسخ داده خواهند شد.

4-3-3-پاسخگویی از طریق پست الکترونیکی (E-mail): کلیه سوالها و یا نیازهای "کارفرما" از طریق سیستم   e-mail پاسخ داده می شوند.

4-3-4-پاسخگویی از طریق وب: کلیه سوالها و یا نیازهای"کارفرما" از طریق سیستم Web  بدون هزینه و در اسرع وقت انجام می شوند.

 

4-4-Update Package : مجری در طول قرارداد مجوز دسترسی به Update Package های مربوط به نرم افزار موضوع قرارداد را در اختیار مشتری قرار دهد. بدیهی است این Update Package ها صرفا جهت رفع اشکالات نرم افزار می باشند و شامل امکانات جدید نمی گردند.

4-5- مجری تعهد می نماید در طول مدت قرارداد در صورت بروز هرگونه مشکل در رابطه با نرم افزار نصب شده موضوع قرارداد در حداکثر 4 ساعت پس از تماس کارفرما در ساعت اداری نسبت به شروع کار جهت برطرف کردن مشکل اقدام نماید.

 

ماده5- تعهدات "کارفرما"

5-1- "کارفرما"پس از عقد قرارداد نماینده خود را بطور کتبی به "مجری" معرفی می نماید.

این نماینده که باید یک شخص حقیقی باشد در خصوص کلیه مسایل فنی، بازرگانی قرارداد به نمایندگی از مشتری با"مجری" تعامل خواهد داشت. بدیهی است که فقط این شخص می تواند در خصوص امور پشتیبانی با "مجری" تماس برقرار نماید و "مجری" صرفا امور پشتیبانی خود را از طریق این شخص انجام خواهد داد.

 

5-2- کارفرما موظف است سروری با مشخصات فنی که از سوی مجری اعلام می گردد  جهت نصب و راه اندازی       نرم افزار تامین نماید.

تبصره2 - "مجری" هیچگونه تعهدی در خصوص اشکالات ناشی از مشکلات سخت افزاری از قبیل عدم کارایی مناسب، ویروسی شدن سرور و مواردی از این قبیل ندارد.

 

5-3- "کارفرما" جهت امکان دسترسی از راه دور به منظور انجام خدمات این قرارداد متعهد می گردد یک خط تلفن و یک دستگاه مودم تامین نماید و نرم افزار Remote Desktop را بر روی سرور نصب نماید و نام کاربری و رمز عبور را به نماینده "مجری" بصورت مکتوب اعلام نماید.

 

5-4- "کارفرما" تعهد می نماید که از نرم افزار موضوع قرارداد در طول قرارداد و یا پس از آن، فقط در محدوده سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، استانداریها، فرمانداریها، شهرداریها، دهیاریها، بخشداریها و واحدها و سازمانهای  وابسته به آنها استفاده نماید.

 

5-5- کلیه اطلاعاتی (نظیر شماره تلفن، کد کاربری و یا کلمه عبور) که از طریق "مجری" به "کارفرما" داده شده است به صورت محرمانه تلقی می گردد و "کارفرما " به هیچ وجه اجازه ندارد که انها را در اختیار سایر شرکتها و یا اشخاص قرار دهد.

 

5-6- قرارداد حاضر شامل خدماتی از قبیل ورود اطلاعات، سفارشی سازی Customize و طراحی مجدد نمی باشد و در صورت نیاز "کارفرما" به این خدمات، طبق توافق جداگانه ای توسط "مجری " قابل انجام است.

 

5-7- "کارفرما" متعهد می گردد در صورتیکه درخواست مراجعه حضوری کارشناسان "مجری" به محل خود را داشته باشد هزینه های آمد و شد مربوطه را تقبل نماید.

 

ماده6- فورس ماژور

به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار طرفین قرارداد از قبیل (و نه محدود به ) جنگ، اعتصاب، اغتشاش عمومی، صاعقه، آتش سوزی، زلزله، سیل، وضع قوانین و مقررات و دستورالعملهای دولتی و مانند اینها که به کلی خارج از اختیارات هر یک از طرفین باشد، تا زمانی که وضعیت فوق العاده و تبعات آن برطرف نشده باشد، به گونه ای که انجام تعهدات و خدمات این قرارداد را با اشکال مواجه کند مسئولیتی متوجه هیچیک از طرفین نخواهد بود. در اینصورت پس از توافق طرفین نسبت به نحوه ادامه قرارداد و یا تسویه حساب کامل طرفین و فسخ قرارداد تصمیم گیری خواهد شد.

 

ماده7- حل اختلاف

این قرارداد مطابق با قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران تنظیم گردیده و در صورت بروز اختلاف،مساله طی جلسه ای با حضور نمایندگان دو طرف و یا در صورت لزوم با همراهی یک نفر بعنوان مرضی الطرفین بررسی گردیده و صورتجلسه تنظیمی برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود. بدیهی است که در صورتیکه فرد مرضی الطرفین نتواند رای قطعی بدهد و یا اینکه نتوان چنین فردی را یافت، مساله به مراجع ذیصلاح قضایی سپرده خواهد شد.

 

ماده8- نسخ قرارداد

 این قرارداد در 8 ماده، 2 تبصره و در دو نسخه تنظیم گردیده که هر یک حکم واحد را دارند.

 

 

               کارفرما                                                    مجری         

       شهرداری .......................                             شرکت فناوری اطلاعات ………..

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی